FAQ

1Co to jest Karta LOOKmap i do czego upoważnia?

Karta LOOKmapjest kartą rabatową, uprawniającą do otrzymania zniżki na wybrane produkty i usługi u Wszystkich Partnerów, przez cały rok. Listę partnerów jest zamieszczona na stronie www.lookmap.pl. Jej celem jest promocja wyjątkowych miejsc, które z Kartą LOOKmap są atrakcyjne również cenowo.

2Do kogo skierowana jest oferta LOOKmap?

Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą poznawać nowe miejsca, korzystać ze zniżek i świetnie się bawić.

3Gdzie można kupić Kartę LOOKmap?

Kartę LOOKmap można zakupić w wyznaczonych punktach mobilnych oraz oznaczonych punktach, których lista znajduje się na stronie internetowej www.lookmap.pl, w zakładce Kontakt. Istnieje również możliwość nabycia karty za pośrednictwem strony internetowej www.lookmap.pl.

4W jaki sposób przebiega proces zakupu Karty LOOKmap?

Osoba zainteresowana nabyciem Karty LOOKmap powinna wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w wersji elektronicznej na stronie www.lookmap.pl lub w wersji papierowej w oznaczonych punktach. Następnie w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty karta w zaleności od wybranej opcji zostanie wysłana lub będzie do odbioru w biurze LOOKmap.

5Ile kosztuje karta LOOKmap?

Aktualna cena karty jest podana na stronie www.lookmap.pl. Opłata jest jednorazowa i nie podlega żadnym abonamentom.

6Co oferuje karta LOOKmap dla jej posiadacza?

Karta LOOKmap pozwala na skorzystanie ze zniżek w wielu unikalnych miejscach. Partnerami programu rabatowego LOOKmap są restauracje, kawiarnie, puby, kluby, a także miejsca, w których aktywnie można spędzać wolny czas, jak np. ścianki wspinaczkowe, gokarty, paintball. Dodatkowo Karta uprawnia do zniżekw salonach fryzjerskich, kosmetycznych, klubach fitness, siłowniach, szkołach tańca i wielu innych z których korzystasz na co dzień.

7Gdzie można znaleźć informacje o miejscach, w których można skorzystać ze zniżki?

Informacje o ofercie Partnerów znajdują się na stronie internetowej www.lookmap.pl, w zakładce Oferta.

8W jaki sposób korzystać z Karty LOOKmap?

Karta LOOKmap jest kartą imienną i może posługiwać się nią wyłącznie jej właściciel. Zniżka przysługuje dla dwóch osob, chyba że oferta Partnera stanowi inaczej. Aby niej skorzystać należy okazać kartę LOOKmap oraz dokument, który potwierdza tożsamość.

9Czy można pożyczyć komuś swoją Kartę?

Karta LOOKmap jest kartą imienną, może być wykorzystywana tylko przez jej właściciela.

10Do kiedy jest ważna Karta LOOKmap?

Obecna seria kart LOOKmap jest ważna do 31 marca 2015 r.